Aktuális hírek

2020.11.18.
TDK - Aktuális hírek

A Kari TDK konferencia összefoglalója és végeredménye

A kari TDK Konferencia programja - 2020. november 23-27.

Az ELTE TÓK 2020. novemberi kari Tudományos Diákköri Konferencia bemutatóihoz kapcsolódó határidők

TDK jelentkezési lap

Pályázati kiírás kutatói ösztöndíj elnyerésére

Archívum

Az Emberi Erőforrások Minisztériuma megbízásából az Emberi Erőforrás Támogatáskezelő által meghirdetett, „Hazai Tudományos Diákköri műhelyek támogatása” című pályázati kiírásra, a Karunk által benyújtott „Fiatal tehetségek a felsőoktatásban” című pályázaton intézményünk 1.112.000,- Ft vissza nem térítendő támogatásban részesült.

Az Emberi Erőforrások Minisztériuma megbízásából az Oktatáskutató és Fejlesztő Intézet és az Emberi Erőforrás Támogatáskezelő által meghirdetett, „Tehetséges hallgatók XXXII. Országos Tudományos Diákköri Konferencián történő részvételének támogatása” című pályázati kiírásra, a Karunk által benyújtott „Tehetséges hallgatók támogatása” című pályázaton intézményünk 347.000,- Ft vissza nem térítendő támogatásban részesült. A támogatást a XXXII. OTDK-n, Karunkat képviselő hallgatók nevezési, valamint részvételi díjára fordítottuk.