Autogén tréning csoport indul ELTE alkalmazottaknak

2018.02.21.
Autogén tréning csoport indul ELTE alkalmazottaknak

Csoportos (10 fős) autogén tréning oktatás indul az ELTE PPK Életvezetési Tanácsadó szervezésében.

Az autogén tréning az egyik leghatékonyabb relaxációs módszer. Kiválóan alkalmas arra, hogy rövid idő alatt (kb. 5-10 perc) létrehozzunk egy olyan nyugodt fizikai és mentális állapotot, mely egyértelműen pozitívan hat a szervezetre.
Az autogén tréning 13 alkalom alatt sajátítható el és otthoni gyakorlást (napi 2x10-15 perc) is igényel.

Célok, várható eredmények:

• Kiegyensúlyozottabb és energikusabb állapot
  • Szorongás lelki tüneteinek csökkenése (alvásproblémák, idegesség, feszültség)
  • Szorongás testi tüneteinek csökkenése (gyomorégés, magas vérnyomás, stb.)
  • Teljesítménynövekedés iskolában, munkahelyen
  • Szerepléstől való félelem vagy vizsgadrukk csökkenése
  • Önismeret fejlődése
  • Önbizalom növekedése

Kinek javasolt: mindenkinek, aki motivált és elkötelezett egy bizonyítottan hatékony módszer megtanulásában.

Részvétel: térítésmentes.

A foglalkozás időtartama: Hetente 1x 110 perc, kedd 16.00-17:50

A foglakozás kezdete: 2018. március 13.

A csoport jellege: zárt csoport, max. 10 fő. A csoportba csatlakozás feltétele egy rövid interjú.

Helyszín: 1071 Bp, Damjanich u. 41-43. „C” épület 114.

Jelentkezési határidő: 2018. március 5. (hétfő) 16.00 A résztevőket jelentkezési sorrendben fogadjuk.

A foglalkozást tartja: Takács Szilvia, tanácsadó szakpszichológus, relaxációs terapeuta