2023-ban Reményi díjazott: Szeibert Janka

2023.11.29.
2023-ban Reményi díjazott: Szeibert Janka

A 2023. évi Rátz László Vándorgyűlésen, mely 2023. július 4-7. között került megrendezésre Budapesten, a Graphisoft Parkban az Aquincumi Technológiai Intézet (AIT-Budapest) magánegyetemmel közösen, adta át Bojár Gábor alapító a 2023-as Reményi díjakat. A díjat azok a matematika tanárok kapják, akiknek tanítványai az adott tanévben legsikeresebben szerepeltek az Arany Dániel Matematika Tanulóversenyen és a matematika OKTV-n. Évente 20 díjat osztanak ki, melyek összege egyenként 300 000 forint. A díj anyagi hátterét Bojár Gábor és az általa alapított Aquincumi Technológiai Intézet biztosítja, a díj szakmai felügyeletét és gyakorlati lebonyolítását pedig a Bolyai Társulat végzi. Az idei díjazottak között szerepelt az ELTE TÓK Matematika Tanszékének tanársegédje, Szeibert Janka.

Gratulálunk!